ריח בשטיח שאגי חדש

עמוד הבית פורומים פורום שטיחים ריח בשטיח שאגי חדש

• This topic has 4 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 2 שנים by שלומית.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    ריח בשטיח שאגי חדש

שלום, קניתי שטיח שאגי לפני כשבוע.
    כשפתחנו אותו הרחנו ריח של שטיח חדש
    אך עם הזמן הריח הזה מתגבר ולא נעלם
    בשישי הוצאנו לשעתיים לשמש ולרוח. זה עזר אבל אחרי יום הריח חזר
    וזה פשוט מסריח. מריחים מיד כשנכנסים לסלון.
    האם ככה זה בשטיחים שאגי?
    יש מה לעשות חוץ מלהחזיר לחנות?
    אנחנו מאוד אוהבים ת'שטיח, אבל לא את הריח…
    תודה מראש

ריח בשטיח שאגי

היי, שטיחי שאגי חדשים אינם אמורים להריח רע. מכיוון שבמקרה הספציפי שלך השטיח אינו מריח טוב ואפילו כדבריך מסריח, סביר להניח שישנה לחות בשטיח עקב אחסון לא נכון במקום לח ורטוב, אם זה בביתך או בחנות ממנה קנית את השטיח. 
    הברירות העומדות בפניך זה להחזיר את השטיח לחנות ולהתלונן או ניקוי מקצועי לשטיח שאף יחטה אותו (חשוב) מעבר לנטרול הריחות.

ניקוי שטיח שאגי

נקי יותר גם היא מבצעת ניקוי ספות

שלום לכל חברי הפורום, רציתי להוסיף בעניין הזה מידע אודות חברה נוספת אשר מבצעת ניקוי ספות בשם "נקי יותר" חברה מעולים שעשו את העבודה בצורה מצויינת, לפי מיטב הבנתי הם מבצעים גם שירותי ניקוי שטיחים לכל המעוניין,,
    שמחתי לעזור

תגובה שאולי תעזור

לא יודע אם יעזור או שלא.. אבל אולי שווה לשלוח לניקוי שיחזירו אחרי ניקוי, חיטוי ובישום.
    קצת מתסכל כי זה שטיח חדש, אבל להבדיל אלפי הבדלות, השטיח שלי לא חדש אבל ככשלחתי לניקוי הוא חזר כמו חדש ועם ריח נעים. אתם לא מבינים כמה כיף היה לפתוח אותו בבית אחרי שהוא נקי.
    אולי זה יעזור לכם, שווה בדיקה.

זאת החברה שאני ניקיתי אצלם, תראו איתם אם הם יכולים לעזור.

ניקוי שטיחים בתל אביב

תגובה שאולי תעזור

לא יודע אם יעזור או שלא.. אבל אולי שווה לשלוח לניקוי שיחזירו אחרי ניקוי, חיטוי ובישום.
    קצת מתסכל כי זה שטיח חדש, אבל להבדיל אלפי הבדלות, השטיח שלי לא חדש אבל ככשלחתי לניקוי הוא חזר כמו חדש ועם ריח נעים. אתם לא מבינים כמה כיף היה לפתוח אותו בבית אחרי שהוא נקי.
    אולי זה יעזור לכם, שווה בדיקה.

זאת החברה שאני ניקיתי אצלם, תראו איתם אם הם יכולים לעזור.

ניקוי שטיחים בתל אביב

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך